facebook-2 facebook profil
JANIŠ Motorsport, s.r.o.

newsletter-2 Newsletter
registrujte se k odběru


Objednávky na tel.:

kontakt_ml

nano-evoluce

Profesionální ruční mytí a ošetření karoserie, suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu produkty NANO SmartWax, které jsou součástí speciální nové EVOLUČNÍ čistící technologie společnosti SmartWax z Los Angeles.

SmartWax, nejdokonalejší čistící technologie na světě - dokonale chrání také povrch disků a pneumatik

SmartWax – to je NANO Evoluční autokosmetika vyrobená z vysoce kvalitních přírodních látek které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a stejně tak k ošetřovaným povrchům exteriérů a interiérů automobilů.

Všechny používané přípravky SmartWax jsou PH neutrální, dokonale čistí, regenerují a dlouhodobě impregnují každou ošetřenou část automobilu - lak, plasty, přírodní kůži, dřeva, kovy, textilní potahy sedadel, dveří a ostatní čalounění, koberce, skla a autoskla , sametky, disky kol, nerez, chrom a vinylové části interiérů

Výhody smartwax

+ přípravky obsahují pouze přírodní materiály,šetří životní prostředí

+ unikátní nano technologie nemáčí a rychle se odpařuje

+ přípravky nedovolí jakékoli mechanické poškození čí poškrábání

+ dokonale chrání také povrch disků a pneumatik

+ přípravky neobsahují žádné tuky a mazadla, nemastí a nešpiní

+ k dispozici máte 7 voňavých essencí

+ antibaketeriální ošetření celého interiéru a zavazadlového prostoru

+ dle použitého programu 5 až 7 měsíční impregnace

Nabízíme Vám novinku - profesionální ruční mytí a ošetření karoserie, suché čištění interiéru a kompletní impregnace všech částí automobilu produkty NANO SmartWax které jsou součástí speciální nové EVOLUČNÍ čistící technologie společnosti SmartWax z Los Angeles - USA. Je to nejdokonalejší a nejúčinnější čistící Světová technologie.

Proč bude vaše volba ošetření automobilu technologií smartwax to nejlepší co můžete dopřát vašemu automobilu:

+ k celkovému dokonalému ošetření automobilu interiér / exteriér / motorový prostor potřebujeme 4 až 5 hodin dle jeho velikosti a modelu.

+ ihned po ukončení procesu čištění můžete bez jakýchkoliv omezení odjet. Vozidlo nevyžaduje dosušování ani následné parkování v teplé garáži.

+ každý cm2 karoserie, interiéru a motorového prostoru projde detailní čistící procedurou, konzervací, antibakteriálním ošetřením a závěrečnou aromatizací.  UPOZORNĚNÍ :motorový prostor nemyjeme ale pouze dokonale čistíme a impregnujeme...

+ garantujeme 6 až 8 měsíční účinnost impregnace všech ošetřených částí exteriéru i interiéru včetně vůně s dlouhodobým účinkem dle volby ze 7- mi esencí kterou si můžete sami vybrat před začátkem ošetření.

+ tyto přípravky je cítit po ošetření nejenom v interiéru vozidla ale provoní celou garáž, parkovací prostory či celý dům.

To vše za předpokladu že impregnační efekt nebude odstraněn tvrdou chemií a mytím v myčce s rotačními kartáči. Pokud je to možné využijte také dalších EKO programů které máme v nabídce pro základní ošetření Vašeho vozidla u nás.. I základní EKO program obsahuje vše co karoserie, lak a ostatní části Vašeho vozidla potřebují pro zachování dokonalého vzhledu a dlouhodobé odolnosti proti povětrnostním vlivům.

logo-smartwax logo-pcc

joomla template