facebook-2 facebook profil
JANIŠ Motorsport, s.r.o.

newsletter-2 Newsletter
registrujte se k odběru


pruvodce_fordcredit
 

Financování  

FCE Credit

Ford Credit, patřící do skupiny Ford Motor Company, působí na českém trhu od roku 1997. Ford Motor Credit Company je jednou z největších finančních automobilových společností na světě s dlouholetou tradicí. Ford Credit podporuje prodejní aktivity společnosti Ford a s ní spolupracujících dealerů.

Pod značkou Ford Credit je v České republice poskytován úvěr a finanční leasing na nové i ojeté vozy, a to včetně pojištění u renomovaných pojišťoven.

Výhody finančních produktů Ford Credit již ocenily desítky tisíc zákazníků z řad právnických i fyzických osob. Stávající zákazník, soukromá osoba, může k rychlému vyřízení žádosti týkající se smlouvy využít i on-line službu.


fordcredit_big

Kapesní katalog FCE - průvodce úvěrovými produkty  Spolupracujeme s partnery


GE Money autoCREDIT

Úvěr autoCREDIT je nejrozšířenějším úvěrem pro financováni vozů v ČR. Jeho služby využilo za 10 let existence již vice než 200 000 spokojených zákazníků. Přidejte se k nim i Vy!

Zvolte jednoduchou a spolehlivou cestu ke svému novému vozu s úvěrem autoCREDIT.


ČSOB Leasing

ČSOB Leasing a.s. je univerzální leasingová společnost od roku 2001 jednička českého leasingového trhu 100% dceřiná společnost ČSOB, člen mezinárodní bankovní a pojišťovací skupiny KBC Group nabídka kompletní škály finančních produktů financování všech druhů dopravních prostředků, strojů a zařízení produkty certifikovány dle ISO 9001:2000.

csobleasing-bottom

joomla template